Uchwyty

Uchwyty do sprzętu RTV

Maclean Brackets oferuje Państwu najwyższej jakości uchwyty do telewizorów i monitorów LCD / LED. W naszej ofercie znajdą państwo uniwersalne uchwyty przystosowane do wszystkich modeli telewizorów i monitorów, a także uchwyty dedykowane, przeznaczone do produktów najbardziej popularnych producentów, takich jak: Samsung, Philips, LG i innych.

Produkty na stronie

Podkategorie

 • Uchwyty do TV – uniwersalne i dedykowane

  Uchwyty do telewizorów marki Maclean Brackets. Jako producent uchwytów do telewizorów jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty najwyższej klasy, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych cen! Zachęcamy do zapoznania się z niżej wyświetlonymi działami, gdzie znajdą Państwo uchwyty do telewizorów: z ramieniem, linkowe, sufitowe, oraz do telewizorów analogowych. Polecamy!

  Zobacz więcej...

 • Uchwyty do monitorów LCD / LED

  Uchwyty ścienne, sufitowe, biurkowe do monitorów LCD / LED marki Maclean Brackets zapewniają stabilną i bezpieczną podporę dla Twojego monitora. Solidne i eleganckie wykonanie z metalu, różne warianty kolorystyczne. Wybierz uchwyt do monitora na podstawie sposobu jego mocowania! Zapraszamy!

  Zobacz więcej...

 • Uchwyty do komputerów PC

  Uchwyty do mocowania komputerów PC do blatów i biurek renomowanej marki Maclean Brackets. Dzięki uchwytom do komputerów Maclean Brackets zamontujesz komputer w obudowie: minitower, miditower, tower, oraz innych tuż przy Twoim stanowisku pracy! Uchwyty do komputerów są wykonane z wysokiej jakości stali, co gwarantuje bezpieczeństwo i solidną podporę dla sprzętu RTV.

  Zobacz więcej...

 • Uniwersalne uchwyty do projektorów multimedialnych

  Uniwersalne uchwyty ścienne i sufitowe do projektorów multimedialnych (rzutników) charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, a także solidną, metalową konstrukcją, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania urządzeń! W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej klasy uchwyty marki Maclean Brackets – polskiego producenta w branży RTV.

  Zobacz więcej...

 • Uchwyty (wsporniki) do klimatyzatorów

  Maclean Brackets prezentuje uniwersalne uchwyty do klimatyzatorów zewnętrznych. Nasze wsporniki do urządzeń klimatyzujących cechuje zwiększona odporność na korozję, a także wykonanie z wysokiej jakości stali. Zapraszamy do zapoznania się z produktami!

  Zobacz więcej...

 • Uchwyty do kuchenek mikrofalowych

  Maclean Brackets prezentuje uniwersalne uchwyty do kuchenek mikrofalowych. Nasze uchwyty do mikrofalówek zostały wykonane z wysokiej jakości stali. Zapraszamy do zapoznania się z produktami!

  Zobacz więcej...

 • Uchwyty do kolumn i głośników audio

  Uchwyty ścienne i sufitowe do kolumn i głośników audio marki Maclean Brackets pozwalają na mocowanie sprzętu AUDIO z możliwością regulacji. Profesjonalne uchwyty wykonane z wysokiej jakości tworzywa zapewnią stabilność i bezpieczeństwo podczas wszelkich eventów. Polecamy!

  Zobacz więcej...

 • Uchwyty samochodowe na DVD, GSM, Tablet

  Uchwyty samochodowe na przenośne DVD, telefony GSM, tablety i netbooki marki Maclean Brackets. Dzięki najwyższej jakości wykonania uchwytów, mogą Państwo cieszyć się możliwością wygodnego korzystania z urządzeń podczas jazdy samochodem. Nasze uchwyty są uniwersalne, posiadają możliwość regulacji, w związku z czym pasują do większości urządzeń dostępnych na rynku. Polecamy!

  Zobacz więcej...

 • Uchwyty pozostałe

  Uchwyty do czujników ruchu, gitar i innych urządzeń przeznaczonych do użytku domowego. Uchwyty pozwalają na niezwykle łatwe i błyskawiczne zamontowanie.  Zapewnij sobie i swoim bliskim komfortową i bezpieczną rozrywkę!

  Zobacz więcej...

 • Uchwyty do tabletów marki Maclean Brackets zapewniają stabilną i bezpieczną podporę dla Twojego tabletu. Uchwyty zostały wykonane z najwyższej jakości metalu w ciekawej kolorystyce.

  Zobacz więcej...


Newsletter

Promocje

Aktualnie brak promocji