do telewizorów

Uchwyty do TV – uniwersalne i dedykowane

Uchwyty do telewizorów marki Maclean Brackets. Jako producent uchwytów do telewizorów jesteśmy w stanie zaoferować Państwu produkty najwyższej klasy, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych cen! Zachęcamy do zapoznania się z niżej wyświetlonymi działami, gdzie znajdą Państwo uchwyty do telewizorów: z ramieniem, linkowe, sufitowe, oraz do telewizorów analogowych. Polecamy!

Produkty na stronie

Podkategorie

 • Uchwyty do TV z ramieniem

  Maclean Brackets prezentuje regulowane uchwyty do telewizorów LCD / LED. Wszystkie uchwyty posiadają regulowane ramię mocowane do ściany, co pozwala na regulację zarówno w pionie, jak i w poziomie. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych marek: Maclean Brackets, Cabletech i innych.

  Zobacz więcej...

 • Uchwyty do TV płaskie

  Płaskie uchwyty do telewizorów LCD / LED umożliwiają zamontowanie telewizora, lub monitora w niewielkiej odległości od ściany, co zapewnia wspaniały efekt wizualny dla ekranów LCD / LED. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo unikalne produkty renomowanych marek, takich jak: Maclean Brackets, Cabletech i innych.

  Zobacz więcej...

 • Uchwyty do TV linkowe

  Ultra płaskie linkowe uchwyty do telewizorów LCD / LED ograniczają odległość telewizora lub panelu LCD od ściany, dzięki czemu możliwy jest do osiągnięcia efekt podobny do zawieszenia obrazu! Marka Maclean Brackets, będąca producentem innowacyjnych rozwiązań dla RTV, zaprasza do zapoznania się ze szczegółami oferty!

  Zobacz więcej...

 • Uchwyty sufitowe

  Uchwyty do TV sufitowe Sufitowe uchwyty do telewizorów LCD / LED zwane inaczej wieszakami sufitowymi, stanowią stabilne i bezpieczne rozwiązanie montażowe dla telewizorów i paneli LCD na suficie, przy jednoczesnej regulacji zarówno w pionie, jak i w poziomi. Proponujemy Państwu produkty renomowanych marek, a w tym: Maclean Brackets, Cabletech i innych.

  Zobacz więcej...

 • Uchwyty do TV analogowych


  Uchwyty do telewizorów analogowych (kineskopowych) wykonane z wysokiej klasy metalu umożliwiają regulację kąta nachylenia, oraz obrót wokół własnej osi. Ze względu na duże gabaraty analogowych odbiorników TV uchwyty mają postać półek ściennych. Zapraszamy do zapoznania się z produktami marki Maclean Brackets!

  Zobacz więcej...


Newsletter

Promocje

Aktualnie brak promocji